Tesisimiz dört mevsim yerli ve yabancı turistlere hizmet vermektedir.


Sizlerin evinizdeki rahatlığı, konforu aratmayacak kadar güzel konaklama imkanları sunmayı kendimize amaç olarak belirledik, sahip olduğumuz misyon, vizyon ve kurumsal felsefeyle, sektörde katma değer oluşturmayı ve en önemlisi, tam anlamıyla siz değerli misafirlerimizin koşulsuz bir şekilde memnuniyetini sağlamayı, ikinci eviniz olmasını sağlamayı, var olduğumuz günden bu yana kendimize ilke edindik. Böylece yazın gelen misafirlerimiz için klasik pansiyon yada ev anlayışının dışında, apartlarımızda konaklayan misafirlerimizi en iyi şekilde anlayıp gereksinimlerinin en hızlı ve doğru bir şekilde karşılanmasına özenle dikkat eden hizmet anlayışına sahibiz.


Çalışmalarımızda ve verdiğimiz her kararda, yapılan her işte, en yüksek standartlarda, dürüstlük ve eşitlik ilkeleriyle hareket etmekteyiz.


YILMAZ APART PANSİYON'un konforlu daireleri, aileye hitap etmesi, sessiz ortamı, kusursuz temizliği, denize yürüme mesafesinde olması ve uygun fiyatı müşterilerimizi cezbeden özelliklerden bazılarıdır.


Karadeniz'in muhteşem güzelliği ile başbaşa kalacak ve unutulmaz bir tatil geçirebileceksiniz. Kendinizi Karadeniz'in ılık sularına bırakırken, kafanız rahat, gönlünüz ferah olsun. Bu yaz tercihiniz YILMAZ APART PANSİYON olsun.


İmkanlarımız

Binamızda 16 daire bulunmakta olup 2+1 ev konseptindedir.


Tüm dairelerimizde standart olarak 24 saat sıcak su, kablosuz internet bağlantısı, 2 balkon, 2 adet tek kişilik, 1 adet çift kişilik bazalı yatak, 1 adet açılabilen bir koltuk, LCD TV, set üstü ocak ve mini buzdolabı mevcuttur.


Mutfak eşyaları bulunmamaktadır. Denize uzaklığımız 50 metredir

Hakkımızda Resim